RENOVACE TLUMIČŮ ? ? ?...
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Luky
21. srpen 2007
Tlumiče přitvrzuje i Kůrka z Prahy-Běchovic
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
21. srpen 2007
Tak Motex už asi ne ale :
http://www.firmy.cz/detail/629726-daniel-kuzela-neubauer-opravy-tlumicu-praha-strasnice.html
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
21. srpen 2007
Např. firma Motex renovuje tlumiče, mám poci, že s tím ani nikdy nepřestala.
Pokud ti stačí charakteristika seriových tlumičů pro běžné ježdění, tak se to podle mne vyplatí.
Kdysi mě tam po dohodě udělali i tvrdší charakteristiku, nevím jak budou ochotní dneska.
Líbí se
Link
Odpovědět
NEZNÁLEK
21. srpen 2007
Zdá se mi, že sem někde četl, že zase začali renovovat původní tlumiče ??? A vyplatí se to-o vůbec ? ? ? ....
Líbí se
Link
Odpovědět
21. srpen 2007