Jéje, těch zfialověnejch už jsem na autech viděl... jen jsem nevěděl že to je samostatný proces a vždycky jsem se divil, co ty lidi na těch fialovejch voknech mají 😀
podla u nas platnych zakonov predne a bocne predne - nemozno, zadne bocne a zadne len certifikovane a pytaju to niekedy aj pri cestnej kontrole. Folie 3M - zatial bez problemu a robene v autoriz. firme.
Dával jsem na auti 20% prusvitnost na před. okna a na zadek 15%. Atesty jsem nechával dělat na zakazku a uvidíme co na STK. v TP to nemám zapsané jen mám kartičku a atestové nálepky. Bylo takyřečeno že kartička je jen od toho aby se dalo jed do ciziny.
já jsem dostal taky takovej ten "techničák" u policajtu ok ale STK se to nelibi, vzadu je to prej v pohode klidne 0% svetla propustnost ale predek by nejradsi nevideli vubec.
No já si dělal svépomoci, byly pouze 20-ti procentní (80% světla) a nedoporučuju nikomu. Po 3 letech zfialověly, asi po 1/2 roce se tam udělaly bubliny (možná špatná práce). Nedá se to vyleštit nic, jen starosti, tak to teď po částech trhám dolů 🙂
Podle mých informací - fólie jsou povolené, ale pouze homologované. Perfektně udělat fólie svépomocí bych si netroufnul, nechali jsme je dělat u autorizované firmy na fólie, která Ti vypíše "techničák" na ty fólie, a ten pak ukazuješ na STK a taky je chtějí vidět občas na hranicích. Potom je to no problem. Ford Focus combi, Honda Accord, Opel Record, vše "okolo" 8-mi tisíc. H
Zdravím, chtěl sem se akorát zeptat jestli někdo neví jak je to s foliema na skla. Jestli je možno si prostě koupit tmavou folii a polepit si tím skla na autě. Co je povoleno co nepovoleno, technická a tak... díky moc
22. srpen 2007