ZRCÁTKA BESKYDSPORT ???...

Honzo to je blbost... Díval jsi se někdy do venkovního zpětného zrcátka? Dát ho bez nožička na sklo... To zrcátko se musí otáček ve nahoru/dolu a doprava/doleva, abys ho seřídil a něco v něm viděl... Přiděláním na sklo se ti bude otáčet maximálně nahoru/dolu....
To byste musel nakupovat jinde a ne u OB autodíly jednak mají zboží předražené a máte pravdu, že tomu moc nerozumí
A co je dát na blatníky?
ještě mě tak napadá:





nechat zrcadla vsazené tak jak jsou, ale namontovat je bez nožičky spodkem na sklo dveří, samozřejmě přes nějakou udělanou úchytku...





Tím pádem je nastavení zrcadla zcela ideální, protože levé zrcadlo nahlé k řidičovi bude k řidíčovi nahlé i nadále a právé zrcátko bude směřovat ke krajnici za vozidlem, což by tak vlasně i po správnu mělo být🙂 Takhle to totiž mám a jsem naprosto spokojený🙂)
...pod opačným úhlem těch drážěk pro zrcadlo
jj, rozumím, ta guma je v podstatě kruhová a ty si ji je znova přesadíš do te plastové bakule🙂
Co na to říct. Není to nějakej test? Pokud by tato skica nepomohla, klidně napište, nafotím fotoseriál krok po kroku. A nemyslím to ironicky, ale vážně.
Opět nechápu o co tady jde .... asi jsem jinej





Beskydky jsem neřešil jak maj drážku v gumě na zrcátko a prostě jsem je na dveře našrouboval tak, aby v nich viděl to, co je žádoucí. Kde je problém ?
Ta manžeta se dá normálně protočit, resp sundat a nasadit jinak, zkus to 😉
přiznávám, že nejen ruce, ale i zrcátka mám obě levé🙂)
jj, kde asi sudruzi z Beskyd udělali chybu.... 🙂
Já nevim já to pořád nějak nechápu, taky jsem zkoušel udělat z levýho pravý ale nepovedlo se mi to, ta manžeta je jenom na levý zrcátko!!! A to mám původní beskydy, ne kopii. Stejně už je to buřt, já tam budu mít šťopkový chromový zrcátko, ale když o tom píšete tak mi to nedalo nepřispět🙂
Hehe, návod jsem nezapoměl, jdu ho sklenovat 😉
Ne, v papírovém návodu k beskydkám je přímo napsáno, sejměte gumu a na levou strranu jí otočte, je tam i obrázek, jak j naklopené sklo v levé a jak v pravé beskydce. Když tak se po tom návodu podívám doma, ale bude tady vyvěšen až v pondělí...
tak ať jsem zkoušel, jak jsem zkoušel, ta guma jde opravdu otočit všemi směry, ale pouze o 365stupňů!🙂)


Nebude to náhodou tím, že se prostě dříve používali jen levé zrcatka??
Tak já to teda zkusím zítra 😉
Tak změna, nedošlo my, že jsem vystěhoval pokojík i s PC (maluju) a zapojil jsem ho jinde, ale bez tiskárny a skeneru...takže až o víkendu...
Já bych byl schopen ho naskenovat až zítra, a to ještě za předpokladu že bych si ho nezapoměl vzít do práce 🙂


Ta šikmá drážka v gumě, a tím i natočení sklíčka oproti vlastnímu zrcátku, je proto, aby kapka nemusela být tolik natočená vůči autu. Třeba na 120ce je to jen tak tak vedle okýnka a kdyby tam sklíčko bylo rovně, tak by to zrcátko nešlo seřídít aby v něm bylo vidět něco víc než jen veverky 🙂
Naprosto souhlasím s Lukym, můžu za chvilku doma naskenovat návod. Je to tam popsaný, a je tam i nakreslený, jak maj bejt ty zrcadla naklopený. Prostě se ta guma na skle posune a je to. Dělal jsem to tak na svým eRku.
Nene, ona sice má tvar kapky, ale řekl že to bude spíše vytažením té gumy podle tvaru sklíčka. Ostatně myslím že tento postup je i popsán v každém balení zrcátka na návodu 😉
este doplnim - nie z vlastnej skusenosti boli kupene neskusane, hned predane - ze je problemom vacsim pouzitie replik (myslim ze poland) ze nesedia dobre tvarom na dvere
nie je jedno ci chytis do ruky zrkadlo a otocis spodok (vami nazvanu pacicku) alebo chytis spodok a otocis zrkadlo???? 🙂 a nijak sme netocili ani gumu a sedi, ale ako bolo spominane nie v orig . otvoroch
To si taky myslim, že je do tvaru rantlu kapky a že pro pravé zrcátko ta guma zajišťuje větší náklon zrcadla k řidiči.
jestli se nepletu tak ta guma jaksi nejde přetočit ? je přece vylisovaná přesně na tvar kapky 😉
Já je na autě nikdy neměl, ale měl jsem za to, že levé a pravé se liší právě tou gumou, do které je vsazené zrcadlo, ale je dost možné, že jak popisuje Luky, lze s tou gumou pootáčet a že je na obou stranách stejná, jen v jiné poloze.
Nejsem si jist zda se to musí otáčet na pacičce, zda se to neřeší jen vyhnutím pacičky na druhou stranu, ale určitě musíš v zrcátku otočit sklíčko. Jak? Vymáčkneš ho i s gumou ven, gumu ze sklíčka sundáš a otočíš po obvodu sklíčka o 180° a pak zase vše smontuješ. Špatně se to vysvětluje. Prostě to rozeber a koukni na drážku v té gumě - je šikmo. A pak už ti to bude jasné 😉
Hlavně to dělejte ve dvou, protože levé a pravé zrcátko je jinak umístěné na dveřích... Navíc, pokud máš původní plácačky, počítej s tím, že do původních děr to prostě nedáš, resp. dáš (minimálně do jedné), ale neseřídíš...





Já to řešil tak, že jsem si zrcátka osadil sklem, sedl do auta a kamarád podržel zrcátko na dveřích v poloze, kdy jsem viděl do zádu, pak se to zakreslilo, vyvrtalo a zavařila se matička...
Ještě bych doplnil, držák a samozřejmě sklo... když jsem to montoval já, byla to makačka na mozek asi 3 minuty než mi došlo jak to tam vlastně dát, aby to mělo správný úhel 🙂 Cvičení z deskriptivy 😀
mame orig. a maju pravdu otoc na drziaku (bez nejakej demontaze) o180 st. a hotovo
Může někdo objasnit, jak je to s origo zrcátky Beskydsport ? Co si tak nějak pamatuju, tak bylo Levé + Pravé,s rozdílem v úhlu, leč prodejce OB.AUTODÍLY, p.BIZUB mi nyní zarputile tvrdí, že zrcátko je univerzální, že si vymejšlím, a že jsem po 5-ti letech prodeje nyní první, kdo to po něm chce ! ? ! Mám totiž tři LEVÉ, a potřeboval bych taky nějaké na PRAVOU stranu, tak jak to je-e ? ? ? ...