Chci poprosit o nějaký kontakt na člověka který je to schopen vyrobit,nebo to dokonce už vyrábí-ale tak,aby to bylo co nejvice shodné s originálem.Jedná se o tu stěnu která přepažuje kufr a vytváří deflektor pro ohřátý vzduch-aby nedošlo k nedorozumění.Díky.
23. srpen 2007