Chladičová stěna - 120 S,130 RS

No to vím,ale tohle není bohužel není výrobeno podle originálu-majiteli jsem už volal.
Teď jsem si všim že je i na SkodaTeamu v bazaru, je v červeném komaxitu
Mrkni na Skoda.Virt (odkaz nahoře v quickbaru). V izerci v sekci Prodám CZ ji tam teď někdo nabízí za 800,-
Chci poprosit o nějaký kontakt na člověka který je to schopen vyrobit,nebo to dokonce už vyrábí-ale tak,aby to bylo co nejvice shodné s originálem.Jedná se o tu stěnu která přepažuje kufr a vytváří deflektor pro ohřátý vzduch-aby nedošlo k nedorozumění.Díky.