Karfi, nasaď tu gumu na okno, trochu ji při tom natahuj, ale ne moc, aby se ti pak nepropadaly rohy, jak zde bylo psáno. A taky, abys do toho dostal ozdobnou lištu. No a hned uvidíš, jak to máš říznout.
daval som novu orig.110R a bola napnuta (orig . dlzka a auz hotova - zlepena) po natiahnuti v rohoch bola az tzv. zalomena samemu problem natiahnut (da sa) pokial davas aj Al listu.
23. srpen 2007