ale může to bejt cokoliv, šrot 🙂
To vypadá jak revmaplechy domácí výroby, podobnejch tvarů se montovaly na většinu motorek do poloviny 50. let.
já bych to taky vyhodil..ale tak za zeptání nic nedam a nevim kde jinde by bylo možný k tomu něco zjistit, dokonce sem i koukal po fotkách různejch veteránů co se tu vyráběly a jediný co mi přišlo podobný měl velorex..holt možnost že to je z unikátu kterejch bylo vyrobeno 5 a válí se to někomu na půdě s tim že prodejní cena jo 80 litrů je lákavá🙂
Nemohly by to být kryty světel ze semaforu??
Nebo taky kryt řemenu z cirkulárky...


Já teda nevím, jsem asi z jiný planety, ale pokud někde najdu něco podobně neidentifikovatelnýho, skončí to ve šrotu. Nepředpokládám valnou finanční ani historickou hodnotu.


Ale jako téma k pokecání asi dobrý.
A co takhle koncovka roury od kombajnu, nebo nějaký řezačky??
ta crosska mě taky napadla ale to by nemělo úchyt do boku..jedině jestli to neni nějaká sajdkára..
Napadly mě nějaký "revmaplechy" z motorky, ale nevim nevim...
Přední blatník z nějaké croossky která ho má dělený na dva kusy??
další fotka..
nevíte někdo z čeho je todleto? kamarád mi to poslal jesi to nepoznam, ale ani nevim jestli je to z auta nebo z motorky nebo z čeho...