matky - přední náprava

ale ked najdete na vrakaci uzovku, ta urcite bude mat tie matky rovnake ako 100ka, ine matky su myslim az od r 1984, ked prisli Mka a siroke napravy, v tomto clanky su aj fotky matic http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=105
matky na 120 su ine, k nim treba aj ine mysky aj capy,inac tu som nasiel matky na S100 horne http://shop.autopotreby.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=19692
HMM, tak asi nic víc, než to co je již psáno v nabídce eshopu nevytřískám, tudíž ještě dotaz z mé strany, bude-li se jednat o matky na stodvacítku, budou pasovat nebo jsou jiné?


(napadlo mě už také navštívit šroták a tam se nějakou stodvacítku pokusit oloupit, se stovkou nepočítám. Ve finále ale stejné, jako je objednat. A poslední možnost, je poprosit někoho z přítomných, zda by nedal rozměry na výrobu, z auta se mi je sundávat nechce, kdoví, kde bych je zase zasel...
díky za odkaz, již jsem tam napsal...uvidíme
podla katalogoveho cisla sedia, ale pre istotu sa opytajte ci su na stovku teda z osadenim.
prosím o radu, zda někdo neví, kde zakoupit matky, které dotláčí misky na silemblocích předních ramen stovky (skze které jdou čepy držící ramena na nápravnici)... (či např. z jakýho jinýho verglu by tam pasovaly) téměř všechny díly jsem na nápravu posehnal nové, původní matky jsme samosebou někde ztratil a ted složení nápravy visí na takové blbosti...děkuji