Tak potvrzeno, prijedou scanovat za 14 dni k nam na dilnu 🙂
Když tak kouknu do:


http://www.abrex.cz/pripravujeme


tak to třeba s tím Abrexem nebude tak zlý...
Jo jo s tim souhlasim, eRko bylo moje prvni auto a dneska taky jedno mam v puvodnim stavu 🙂 takze pokud ho vyrobi tak budu mezi prvnima kupcema 🙂
Jojo,eReso je eReso.Ale originál (myšleno sériové eR),to je prostě klasika,ke které mají lidé (majitélé a fandové) mnohem blíž.


Proto si myslím,že by se i lépe prodávalo.-)
Jo to mi taky rikali ze musi makat podle toho jak skodovka piska 🙁 no nechame se prekvapit, kdyz budu mit nejake novinky tak napisu
No a teď zpět do reality 🙂


Lucinka nám tu nastínila současnou politiku Abrexu, takže pesimisticky předpovídám, že veškeré výrobní kapacity se zaměří na nový city car od Škodovky a to něco, co chtějí zasadit mezi Fabii a Octavii a velmi, velmi, velmi vzdáleně se to bude podobat nedávno představenému konceptu.
Že by mohli dotáhnout do konce to rozpracovaný erko o kterým mluvila Lucinka. Jako 130RS je supr auto a snaha se cení, ale někteří by ocenili spíše 110R🙁
Asi nechapu dotaz 🙂 co si predstavujes pod tim ze ho maj udelat original? 🙂
A proč neudělaj 1:18 originál??
Maji na to uz nejaky zabehnuty system, delaj tak vsechny auta, navic presnej 3D model neexistuje, resime ze by zpracovali i jednotlive dulezite soucastky a vyrobili auto 1:18 coz by byla pecka
Myslíš zapujčení do Abrexu? Hm, zajímalo by mě, jestli zakoupení už hotového 3D modelu z netu by nevyšlo levněji 🙂


Protože celé auto pravděpodobně přejedou handyscanem, který jim vyplivne mračna bodů, která budou potřebovat rozředit a usadit, potom zpracovat trojuhelníkovou síť...
Pokud to dopadne tak by od Abrexu mohla byt 130 RS, resime zapujceni na scanovani
Třeba by zabrala nějaká hromadnější intervence u Deagostini, co vydává kultovní auta a zařadili by do série i nějaké ty škodovky. Je tam spousta aut hlavně z polska, protože to vydávají poláci, ale u nás by se slušelo třeba zařadit víc škodovek. Dělá to pro ně IST models a pokud u nich někdo zadá myslím 20tis. ks, tak udělají jakýkoli model.
Abrexu neverte...ti uz meli hotove kilo v meritku 1:43 nejen to malinke...a uz bylo v plechu, stacilo vybrat barvu...sama jsem to mela v ruce...a erko meli rozdelane dokonce v 1:18 s otviracima kapotama atd...a jak to dopadlo? Marketingova politila skody auto je jina...musi se vyrabet modely moderni a na zadohrabovou historii se ted nikdo nepta...a jen tak ptat nebude...abrexu ted neverte...verte mi 😉 🙁
No možná ještě to zaoblení zadního okna/střechy a natočení předních blinkrů se dalo poladit, pokud foto neklame, ale jinak dobře...
Nicméně to bude stát celkem raketu, běžná cena jejich modelů 1:43 osciluje mezi 890-1050 Kč.
Až na tu spáru mezi zadním blatníkem a prahem je to nádhera
Nádhera! Když pro ABREX není výroba Škodovky s nejlepším designem prioritou, holt moje peníze půjdou do Holandska.
Paráda, chválím výběr barvy a už mu dělám místo na poličce...





(ale uvěřím tomu až ho budu mít doma, strategie VW je zatlouci všechno co bylo mezi tisícovkou a favoritem)
Hmmm,model erka,to by byla paráda🙂. Aspon že jsou kultovní auta,konečně někoho napadlo vyrábět pořádné modely ;D. Ale že ještě nikdo neudělal to erko mi rozum nebere..nebo třeba i Gardéčko je moc pěkná škodovka.
Těch 5 let je možných, já se po něm ptám jen dva🙂
O Abrexu mě ani nemluvte🙁


Ti to slibují už hezkých pár let...ale stále je to jen ve fázi slibů!


Hold kdo dřív příjde,ten dřív žere.Bez pardónů.
Co vím tak možná pět let 😀 Ale v novém katalogu co jsem teď dostal spolu s modelem, je přímo zmínka že erko bude.
Jardo, co vím, tak už to Abrex tvrdí dva roky a pořád nic
Je to fakt krasavec.
No už se na to těším v žlutý barvě by byla fakt stilovou ozdobou mého stolu.
Abrex taky inzeruje že ho brzy bude vyrábět...