brusné a leštící pasty

Díky, zkusím🙂
S Pragochemou mám zkušenost jen s lojovou pastou na přimazávání kotoučů a je dobrá.
Jak psal Vítek. Doporučuji níže zmíněný odkaz na firmu Chromtechnik. Používám jejich pasty, kotouče a další nádobíčko. Vše opravdu funguje. Na jejich webu jsou samozřejmě popisky, na co pasty a kotouče použít. Co se laků týče, používám pasty 3M. Nebo také Porzelack, nebo jak se to jmenuje 😀
Já jsem právě ted utratil 900 zde http://www.chromtechnik.cz/


Na srazu ve Slavkově jsem si od toho pána koupil toto: http://www.chromtechnik.cz/p_info/551-sada-na-hlinik-a-ostatni-barevne-kovy-typ-a-130mm/?Lang=1


a docela spokojenost.
Rád bych poprosil znalé o radu s leštěním.


1) Leštění hliníků (zadní mřížky a tak)- které (tj. výrobce a druh, barvu) pasty byste doporučili? Super článek Matyho pochopitelně znám🙂





2) Povedlo se mi při přelakování dílu fouknout trochu prachu z laku na již (dříve) nalakovaný sklelet Kaferdy, čím to rozleštit resp. odleštit aniž bych ten lak poškodil?





Co říkáte na tyhle pasty?


http://shop.pragochema.cz/?p=productsList&iCategory=4&sName=Brusn%E9-a-le%9At%EDc%ED-pasty





Díky,


Pajk