Jak psal Vítek. Doporučuji níže zmíněný odkaz na firmu Chromtechnik. Používám jejich pasty, kotouče a další nádobíčko. Vše opravdu funguje. Na jejich webu jsou samozřejmě popisky, na co pasty a kotouče použít. Co se laků týče, používám pasty 3M. Nebo také Porzelack, nebo jak se to jmenuje 😀
1) Leštění hliníků (zadní mřížky a tak)- které (tj. výrobce a druh, barvu) pasty byste doporučili? Super článek Matyho pochopitelně znám🙂
2) Povedlo se mi při přelakování dílu fouknout trochu prachu z laku na již (dříve) nalakovaný sklelet Kaferdy, čím to rozleštit resp. odleštit aniž bych ten lak poškodil?
22. červenec 2011