Taky gratulace. Ať Vám to spolu dlouho jezdí.
Gratulace.
Tiez sa pripajam - gratulujem a prajem vela stastia
No Jirko, tak vítaj medzi nami ženáčmi🙂 Gratulujem a želám vám všetko najlepšie.
J.T. Blahopřání a vše nej do života - málo koroze, hodně benzínu a tak podobně🙂
J.T. blahopřeji a koukám že Chobák už reagoval.....
Škoda, že to nebylo naše erko🙁
Ode mě též gratulace a ať vám to jede co nejdéle potakovém stylovém rozjezdu.
úprimnú sústrasť 🙂 Je nanajvýš smutné keď takáto tragická udalosť postihne takého mladého človeka 😀DDDD
Noo,tak at vam ta technicka dlouho vydrzi,gartuluji 🙂
Až mě z toho trošku zamrazilo....





Gratulace
Nádhera.
Gratulace! I počasí vám skvěle vyšlo 😀
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
Photo
Stalo se to 23.07.2011 v pravé poledne.