Poslední sraz bez fridexu 2011
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
RST
2. srpen 2011
Byl to teda fofr, závody jsou už plný.
Líbí se
Link
Odpovědět
Chrobak.SACEK
1. srpen 2011
Už jsem na to taky koukal... ještě by to chtělo stejnou frekvenci výplat jako jsou ty akce a bylo by to dobrý...
Líbí se
Link
Odpovědět
dejvV
1. srpen 2011
jj, Stanely mi vyprávěl jak jste se každou středu večír před x-lety sešli na netu, každý připojený přes modem a pak slavnostně na Běšinách, všichni eRko akorát dodělané. Letošní Běšiny jsou kulaté. My uvidíme podle počasí
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
1. srpen 2011
Když už se nám tak pěkně roztrhl pytel se srazy a akcemi, začíná registrace na podzimní Běšiny.
Když má ověřeno, že eRko vrčí, mohlo by si zase po roce a půl zazávodit...
Líbí se
Link
Odpovědět
2. srpen 2011