Poslední sraz bez fridexu 2011

Byl to teda fofr, závody jsou už plný.
Už jsem na to taky koukal... ještě by to chtělo stejnou frekvenci výplat jako jsou ty akce a bylo by to dobrý...
jj, Stanely mi vyprávěl jak jste se každou středu večír před x-lety sešli na netu, každý připojený přes modem a pak slavnostně na Běšinách, všichni eRko akorát dodělané. Letošní Běšiny jsou kulaté. My uvidíme podle počasí
Když už se nám tak pěkně roztrhl pytel se srazy a akcemi, začíná registrace na podzimní Běšiny.


Když má ověřeno, že eRko vrčí, mohlo by si zase po roce a půl zazávodit...