Podle katalogu ano, jsou na všechny typy kovovejch stejné 😉 Ale skutečnost po měření mám na svym eRku delší o 1,5mm oproti Š105-120-kovové na Fav. jen co mám doma ještě 120LS tak ty jsou jen o cca 0,5mm kratší. koukal jsem jako blázen, ale tohle jsem naměřil 😉
Obyčejná vahadla jsou kratší, ale plně záměnná. Jejich jinej rozměr nemá s prasknutím nic společného.
Tudíž je-li to akutní, klidně dej jiná normální vahadla. V případě nesehnání eR vahadel jde céčková kombinace seskládat i ze dvou kusů vahadel favoritích
mam na vás na někoho obrovskou prosbu. Vím, že to asi bude znít jako inzerát 😉 ale potřeboval bych nutně, pokud někdo máte doma "C" vahadla ostřik nahoře, na prodej + nejlépe dvě tyčky od nadzdvihátek a halvně na eRko, protože jsem zjistil, že 105-120 atd. jsou o cca 1,5mm kratší. Dneska jsem najížděl 70km na mém novém motoru a ejhle, najednou začalo běžet na "tři" a po rozborce na silnici jsem zjistil, že jeden kozlík prasknul u štelovacího šroubku 🙁((
Takže pokud byste je někdo měl a chtěl byste je prodat byl bych hrozně moc rád, abych mohl jezdit zase co nejdřív 😉
4. srpen 2011