co se týče orinetace kam vlatně jet úplně stačí orienták na běšinách, když to ještě víc zAOSuješ tak už nikdo nedojede nikam 🙂
Ahojkys,





vzhledem k chystanému orienťáku na Jičínských eRekcích jsem se vrhl trošku do studia AOS = automobilových orientačních soutěží.


Dokonce 20.8. se jede jedna v Jičíně, kterou jsem měl původně cukání otestovat.


Po podrobnějším nastudování toho jak se to vlastně jezdí mě to cukání ale rychle přešlo. Je to mazec jako svině, pro zájemce doporučuji pár odkazů:





http://www.aoscz.info/ucebnice.php


http://www.aoscz.info/kestazeni_svaz/vytahzradu.xls





Svatosvatě slibuji, že takovéhle maso to v JC nebude a podle pravidel AOS jezdit nebudeme, ale některé prvky by se objevit mohly 😉