mám doma celkem pěknou sbírku všelijakých blbin, co se připojily na zmíněnou zásuvku. Jen namátkou: ponorné čerpadlo pro umývání auta, malou varnou konvice, černobílou minitelevizi, holící strojek, dobíjecí adaptér na 220V a jiné vynálezy 🙂
dělalo, různý čápoviny až po fen, či holící strojek...
taky sebou vozím starou lampu,ani nevím jestli se tenkrát do této zásuvku něco jinýho dělalo
Já mám jen tu zástrčku do ní přituněnou ke kompresorku na dofukování kol kde originální zástrčka byla ufiknuta. Tak jsem to dostal ke škodovce.
Tak schválně malá anketa, kdopak máte v autě co do této původní zástrčky? Já mám takovou nějakou lampičku, vypadá snad starší než auto samo 🙂
Retro cigarette lighter cca za 60 kaček jsem umístil na panýlek k reostatu osvětlení budíků.Takže bezva přístup např. pro navi.(Měl jsem tam předtím totiž spínačku z žigulíka 🙂
Udělal jsem si přechodku s půlmetrovým kabelem + mám v kastlíku pozozenou koncovku, na kterou stačí napojit přístupné kabely od teploměru oleje.
přesně jak píšou kluci, jen si to rači udělej sám a dej si tam delší káblík pro lepší umístění.
Koupil jsem si prodlužku, konec ufikl a dal koncovku na eR, stejně je tak v supr místě, že kvuli potřebičům ala navi to chce někam prodloužit...
Řešil (ne v eRku ale ve Fáčku r.v.91).


Nabastlil jsem si dočasnou "přechodku" ráno před odjezdem na parkovišti, zatím co rodina balila na cestu... Dočasně i používám už druhý rok a vše je OK 🙂





Do eRka jsem si dal mezi zadní sedačky novou zásuvku.
Nazdar po ránu...🙂





neřešil jste někdo redukci z 12V zásuvky v eRku na dnešní "cigareťák" ?