Závit na olejovém chladiči
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
wlad
15. srpen 2011
Děkuji kolegové.
Líbí se
Link
Odpovědět
Erkomartin
15. srpen 2011
Ano, závit je M16x1,5.
Líbí se
Link
Odpovědět
Jozka
15. srpen 2011
Stejnej, jako pro oil šrouby do bloku, řekl bych, tedy jemný metrický M16 x 1.5 mm, ale raděj ať to někdo potvrdí.
Líbí se
Link
Odpovědět
wlad
15. srpen 2011
Vážení kolegové,
potřeboval bych rychle zjistit velikost a typ závitu pro hadice na olejovém čladiči 110R. Nemáte to někdo v hlavě?? Předem díky. Wlad
Líbí se
Link
Odpovědět
15. srpen 2011