Když jsem psal ten předchozí dotaz tak jsem tam napsal i mlhovka , jenže při psaní dotazu jsem si to rozmyslel a už jsem se na tu mlhovku neptal , abych nevypadal jak ... Ale slovo mlhovka jsem bohužel v dotazu ponechal. O co tedy jde ?? Kde se na palubovce nachází spínač mlhového světla ?? Ikdyž je docela možné , že mám vadnou žárovku . To ale musím teprve zjistit . Mirek
30. srpen 2011