Jo spínač je přesně tam , jak psal mkupe. Příčina proč to nesvítilo : vadná kostra. Jinak díky za rady a pomoc . Mirek
Já mám třeba na spínač mlhovky přeškolenej spínač vetráku topení v palubce a kontrolku mezi přidanejma kontrolkama mezi budíky.
Na stredovém panelu pod palubkou (konzole na rádio) - pravý spínač + oranžová kontrolka ( konzole od roku 73)
už jsemdošel i sem 🙂
V levé části pod palubovkou
Když jsem psal ten předchozí dotaz tak jsem tam napsal i mlhovka , jenže při psaní dotazu jsem si to rozmyslel a už jsem se na tu mlhovku neptal , abych nevypadal jak ... Ale slovo mlhovka jsem bohužel v dotazu ponechal. O co tedy jde ?? Kde se na palubovce nachází spínač mlhového světla ?? Ikdyž je docela možné , že mám vadnou žárovku . To ale musím teprve zjistit . Mirek