Další renovace dokončena :-)

Pro ty co zatoužili mít taky takové:





http://aukro.cz/auto-auticko-slapaci-moskvic-1976-i1796487733.html





a co se kolečka týká nevím jestli je to ono, ale na Aukru taky jedno je:





http://aukro.cz/kolecko-na-slapaci-auticko-barum-rubena-nachod-i1799240558.html
Krása, zkus to dát na veteránské značky 😉
Jj,krásný.Opravdu jak nový!
Kdo umí, umí... Klobouk dolů a palec nahoru 😉
Děkuju za pochvalu ta potěší!
Michale super !
Krása Michal. Tak Zuzku pozdravujem, a prajem kopu šťastných kilometrov🙂
Michale, naprosto boží. Jak je u Tebe ostatně již standardem.
Pěkně se ti stáj strojů rozrůstá. To mi vnuklo myšlenku, jak asi velkej problém by byl postavit v podobném duchu eRko? A kabrio by bylo hned na světě...
Prakticky cokoliv se dá sehnat tady:





http://forum.moskvich.cz/viewforum.php?f=37
Velmi pekne, tiez mame take, ale........ chyba plexi, co by nebol problem, ale jedno predne koleso to nemozem zohnat.
zadní pohled
Zuzka tomu neřekne jinak než "malinký eRko!.