Řekl bych, že pro domácí trh skoro jistě ne - třeba v Andrtovi 1984 je foto GLS "od 8/83" bez nich, ale mohly být vyjímky. Co se týče originality, víc asi katalogy, co se týče dodatečný montáže, není problém, už i první užovky mají kompletní přípravu, t.j. nějakých těch osm kotevních míst.
Nevíte někdo jestli u škoda 120 GLS r.v. 1983 se již montovaly sériově bezpečnostní pásy k zadním sedačkám? Díky!