no jo... vymenili mi spojku aj s ložiskom, aj s ošľahaným zotrvačníkom. Škrípe to v podstate iba v momente najväčšieho zaťaženia, čo je práve prvý kvalt, a spiatočka. Menili to keď som mal zhruba 200tis. km, a blbne to 🙁
Hoši, ja viem že to tu moc nepatrí, ale už začínam šedivieť... Na mojej ochcáfke ( OII kombi 4x4=16 dííízel) mi menili spojku aj zo zotrvákom... A už ako dožívala tá stará spojka a nahodila sa za ňu tá nová, rynú sa zvláštne pazvuky. Pri rozbiehaní na 1 (zvlášť do kopca) a pri spiatočke to v momente, keď pomaly púšťam spojku a pridávam plyn, nenormálne zaškrípe. Niečo ako materiál o materiál, chvenie cítim aj v spojkovom pedáli, aj vo fofrklacku. Proste totálne nechutný a strááášne hlasný zvuk. V servise na mňa čumeli, tak som im to názorne predviedol, a na nič neprišli... Nejaké nápady čo by to mohlo byť? Dík 🙂
5. září 2011