Pořád to ale je nižší cena než za sadu na felicii.
Moc nevím, co bych měl vědět, ale písty, co se mi povedlo sehnat jsem prodával za 2tis., poslední sada byla už za 2,8 a bohužel další zdroj už nemám. Jedině, co se tak občas někde objeví v inzerci a tak, ale toho je minimum a nějakej zapomuenutej sklad mototechny bohužel neznám.
dejvV: zkus sehnat levnějc... Myslím, že tak nějak +- za tu cenu jsem je kdysi koupil, už přesně nevím, možná by to věděl RST.
2200,- jen písty+čepy, bez vložek ? ach jo, za cvhíli nebo už skoro ted to bude v řiti i s díly na "eMka"...minulý týden jsem kupoval komlet sadu na 130 za 2,4tis...
to je hezká cena 😉
m8: 2200 + poštovné
Za kolko Karolko, smím li se zeptat?
Jo odeslal, nečekal jsem, že mi forum pomůže, fakt dobré
Já už jsem odeslal...
Ahojte kluci, tak kdyby byl ještě jeden dobrák s výbrusovou sadou nebo dokonce s celou patronou (písty + vložky), mám taky zájem 🙂
Zdravím, pokud bys chtěl mám doma nové písty na erko II. výbrus, výroba Kolbenschmit, včetně kroužků a čepů. Byl bych ochotnej je proda, tak pokud máš zájem napiš na m.danik@seznam.cz
Ahoj pánové, prosím o radu, neví někdo kde sehnat písty na ero?Nebo kdo opracuje písty?+ ovalitu?Mám je odleté, ale s opracováním už je to horší, hlavně cena,díky za odpovědi