Tak to je dobrej vtipálek... bohužel neznám, na večerním vyhlašování tunerů jsem ani nebyl.
Neznáte někdo tohoto člověka?


http://img.skoda-virt.cz/forum_upload/2011/10/19/7_5_142176__2011-10-19_17-31-21_20.jpg





Převzal pohár za nejhezčího rapida místo majitele, který už tam nebyl. Žel, majitel ho nezná. Prostě mu ten pohár "ukradl" 😋
Ta slečna i komentátor byli oba výborný. Slečně nějak nedopravili prapor ke startování aut, tak vypouštěla auta na trať jakýmsi nekoordinovaným mácháním rukama a komentátorovy řeči a přebrepty snad lépe nekomentovat.
Ja žiadne červené auto nevidím, oči mi nejako lezú doprava na tú slečnu 🙂
A kdyby to bylo ještě v TDÍčku.. to by bylo teprve maso.
Černá kapota = +5HP, RS nárazníky = +3HP, RS kola obalený čínskou tmou dalších + 6HP a takhle to vyšplhá na výkon hodný wéercéčka. A pak to jede jaxviňa...
No jo, tuneři nevybouřený. Poprskaj kapotu černou matovkou a hned jsou z nich děsní závodníci 🙂
Co se týká umístění, podle výsledkové listiny jsem dojel 6. ve třídě z 11 v cíli, v celkovém 52. z 85.
Děkuji za obrázek. Pokusím se někde poshánět i nějaké další, nemám ze srazu skoro nic.





m8: ještě tvořím jinou masku, bude taky černá.
Hezky pěkně Radku, nějak Ti zčernala kapota 🙂)). Vypadá to dobře 😉.
Jedna pro Radka (přetáhni myší do nového okna). Trochu osekaná na kvalitě.
Nějaké osobní úspěchy v podobě umístění na vítězných discích?? Jsou nějaké fotky?? Bude článek??





Pro zajímavost:





http://www.rally-mania.cz/photogallery.php?id=947&fseason=2011
Jsme doma, dokonce mám už vw fabce vyměněný olej a filtry, akorát to vyšlo, že cestou domů se rozsvítil klíč.





A asi opravdu jedině dobře, že eRko zůstalo doma, neboť kolegové, co jeli se 120 s favo motorem nedopadli zrovna nejlíp. Cestou tam jim na dálnici odešlo těsnění pod hlavou, takže jsme auto dovezli do Klatov na laně, v pátek ráno výměna a absolvování pátečního programu. V sobotu na RZ2 na Korábu jim podala ojnice ruku blokem ven. Nebo možná i něco jinýho. Právě jsou na cestě do Klatov s podvalem, aby to dostali domů.





My jsme v pohodě, svezli jsme se, užili jsme si to.
Radku, není třeba to zdůvodňovat. Plně Tvoje pohnutky chápu 😉
A já dojedu a vyhledám tě.. 🙂.
Mě eRkem baví jezdit, mě se s ním už jen nějak nechce závodit. A jsem už asi i trochu pohodlnej a nechce se mi během víkendu strávit bezmála 1000km v kraválu, hicu, s blbým topením a tak vůbec... Nehledě na mnohem větší pravděpodobnost vzniku závady a nutnost ji nějak řešit...





Prostě eRko se vrací pomalu k původnímu záměru být autem pro občasné svezení pro radost, akce typu Rozkoš a tak.


A další neméně podstatný argument je to, že když si roztluču eRko, zničím spousty hodin vlastní práce a nikdo mi to nenahradí, když potluču fabii, mám šanci na nějakou náhradu od pojišťovny. I když to samozřejmě provést nehodlám a pěkně by mě to míchalo, ale jeden nikdy neví, co se může semlít.
.. vyměknul jsem ... 😀





Koukám, že jsme si měli minulý týden opět dát nějaké dotáčení videa, aby Tě to zas nabudilo 🙂)
Dnes večer vyrážím směr Běšiny. Koho všeho tam mám šaci během víkendu potkat?





Neměl bych to tu snad ani moc nahlas říkat, ale vyměknul jsem, eRko zůstává doma a na frak dostane zase fabka.


Do auta přihazuju zúžený kolo pro Jozku, bohužel jen v základu, bo jsem nějak nestíhal vrchní lak.


Slíbil jsem ještě někomu něco přivézt? Poslední šance se mi připomenout.