ložiska sem měnil před rokem a doted dobrý najedou se to po 🙁 nechápu to
No jo, marinek, mladej a rychlej 🙂)
Sory, myslel jsem, že nové ložisko nepomůže. Nicméně zbytek platí.
Jiné rameno samosebou, výměna ložiska opravdu nepomůže 🙂))).
Jestli je volné v uložení, tak ti nové úplně nepomůže, protože bude vymačkané/vydřené to uložení.


Lepidla existují minimálně do vůle 0,25 mm, a funguje to. Na Garde jsem to úspěšně použil.
mno jo zahodit ale kde ho vzít nikde sem nesehnal je to divné rok to nic nedělalo po výměně a najednou během tejdne rámus jak blázen
Zahodit a použít jiné, lepidlo je vhodné tušim do 0,1mm a nemyslím, že na zadní nápravě nějak dlouho vydrží 😉.
Zdar kucí a děvčata 🙂 dotaz na rapidu řeším volná ložiska v uhlovém rameni jak L tak P co stím? pravé zadní sem sehnal nové ale levé ne a ne za rozumnej peníz 🙁 a hluk který se line díky oněm volným ložiskům je děsivej. dík za rady 🙂