Délka rozpěrných trubiček na vlečku

A tak hlavně, jestli je kam a jak stěhovat.
jojojo nouze naučila Dalibora housti 🙂))
Laďa-Ladis: Koukám, že nic lépe nepovzbudí aktivitu, než takovejhle termín 🙂.
oprava 18.12
pailot: no jo už je to tak, zahnalo mě to do garáže ale ne zima, je tam od spodu zima ... pointa je kapku jiná 🙁(( do 18.11 to musí z tama zmizet a hotový to néní, tak aby to stálo na hotových kolech aby se to dalo odstěhovat tak asi tak...
Ups... teď jste mě zaskočili 🙁 Já udělal (nově) podložky z lina dle L/A a nijak jsem neupravoval délku trubiček... ale je pravda, že jsem dal podložky vrchní 2x... tak uvidíme...
že by zima zahnala ladise do garaže? 😀¨
ještě jednou dík 🙂








sem to ňák špatně počet 🙁
Pro gumy 39, pro L/A 36mm
Ha takže ??? L/A používá místo gum plastové podložky které se nesevřou tak jako guma ?





Takže přesná dýlka pro gumy pls. neví někdo ? něco mi říka---pokud pamět neklame že by to mohlo být 37 mm ? ? ?
V tom případě origo je 39 a L/A dokumentace uvádí přesnost 0,0;-0,2mm. Směle do toho...
dík 🙂 ale stejně si myslím že ta dýlka musí být přesně páč dlouhá nesevře dostatečně gumy a krátká je sevře tak že mužou střihnout 😉
39mm, trubka rozpírá pouze kostku v podélném rametu, takže kratší nevadí, hlavně na ní nesmí sedět příložka
Klucí nevíte jak mají být dlouhé rozpěrné trubičky na šrouby na spojení podélných a šikmých ramen na vlečku ? ¨




mám nový na kyvku a potřebuji je zkrátit, bohužel starý z vlečky jaksi nemám 🙂




mrknite někde v garáži či dílně nebo zapátrejte v paměti dík Laďa








hledal jsem v článcích, vím že to tady bylo někdy napsáno , ale nenašel jsem 😉