pre osvieženie zátylku :)

čéééče, ale ona vie prečo to robí. Puffino ešte nefachčí, rozostavané je kabrio, v hangári odpočíva kilo, barák je už našťastie takmer kompletný, na firme práce nahovado, a malý synáčik, takže na motorku by stejne nebolo času... Okrem áut sa venujem výrobe nožov, hrajkám sa s flintami - nejaká tá športová streľba, no je toho viac než dosť, hlavne finančne 🙂
Zakázala, njn, podpantoflák 🙂
áááááááááá tam jsem taky nikdy nebyl 🙂) To bude niekto iný, ja som mal kedysi 50-ku "pekáča", ale tú mi "kamaráti" podpálili, a motorky ako-také mám u spolubývajúcej totálne zatrhnuté 🙁
ááááááááááááá čo je to JWM?
koukám že mototechna chodí i na JWM 🙂
Motory na stlačenej vzduch se dělají i z lega (i V8).





Mnohem zajímavější je, když to opravdu funguje.





Např http://www.youtube.com/watch?v=PmSbg2dvOYs
Super ... to néní motor to je hodinovej strojek 😉
Překrásné. Klobouk až na zemi.
Nádhera..
Chlapi, tak k tomu ani neviem čo by som povedal... Sánka dolu.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3YfTtGCsiD8