Dali by ste takovéto Pneu na Erko

Fotka té audiny či co to je probíhala po diskuzích a autofórech již tak před čtyřmi lety...jenom proto že na drbníku idnes napíšou že je to novinka neznamená, že to tak opravdu je...Navíc bych si tipnul, že tu druohu fotku máš z toho původního starého článku. Ale opakování matka moudrosti...
Na eRko ne, protože ho nemám. Dal bych si je na kilo pokud by byly schváleny pro provoz a pokud by byly cenově zajímavé.
Mě např. dnes již poněkolikáté přišly mailem fotky kila na dřevěnejch kolech, tentokrát jako inzerát na auto se zimníma kolama.


Tím chci jen dokreslit, že určité informace neustále kolují a opakují se. I tyhle pneu bez vzduchu nejsou úplnou novinkou.





K původnímu dotazu, NE, na eRko bych si je nedal, ani na jakýkoli jiný auto.
Mě to náhodou docela zajímá protože ne všechno si na novinkách stihnu přečíst a přijde mi to zajímavější než pořád dokola řešit jakou používat základovku,cočko nebo jiné,ryze technické problémy. Podobné pneu bych uvítal spíše v těžkém průmyslu u nákladních strojů,kde by se jejich užitím předcházelo defektům.
M8 a Petře když to dopadne dobře tak sem hodím do placu konečně článek k tomuhle stroji.Takže bude opět o čem debatovat 🙂
No tak ... na pohodu. Ale chce to fakticky trochu víc číst 😉 Stejně jako jsem to psal u eko erka. Tady je spíš úsměvný to, že se o tom samým s Chrobákem bavíme i s dneškem už 4 dny 😀
Jasně Stani, ale přece to nějak běhá dokola, někteří to už prodali a další koupili a renovujou, tuněj, bastlej.... ale nějak potichu, místo toho si tu brečíme nad legislativou či nad odkazama z novinek...
to m8: no tak treba ja jsem jeste porad v praci (a to odpoledni fakt nemam) a vydelavam na ty, kteri v praci uz nejsou 🙂





Stanley
M8-Sorry mě to přišlo docela zajímaví.Našel jsem si i článek na Auto.cz kde byla obdobná konstrukce od Michelinů.
Na autě to vypadá takto🙂
Čapoune, už to tu bylo, druhak je to docela stará záležitost. Třetí věc je to, nepřečte si to na těch novinkách kde kdo? http://www.skoda110r.cz/forum.php?thread=7468





Kde jsou ty témata, kdy šlo o technickej dotaz, jak co udělat či neudělat... To sakra nikdo nic nedělá?
Japonský výrobce pneumatik Bridgestone oznámil, že vyvinul pneumatiku, která se nepotřebuje plnit vzduchem. Pneumatika by podle tvrzení výrobce měla být ekologičtější než současné pneumatiky.Daly by jste něco podobnýho na svoje Erko ?





http://www.novinky.cz/auto/253328-bridgestone-predstavil-pneumatiku-ktera-nepotrebuje-vzduch.html