Díky za chválu Petře 🙂
Maty tak to je nádhera já když vydím ty vyleštěný kousky stvé díly tak věřím tomu že ten nový rok bude snad trošku lepší než ten minulý🙂


Ne fakt maty nádherná práce.
Přeji mnoho krásných kilometrů bez nehod s okřídleným šípem ve znaku.
Přátelé, nechť v i v novém roce naberete ten správný směr...
Kvalitní a levné pohonné hmoty i v roce 2012 vám přeje Čapoun a Superstroj
Přeju hodně sil pro překonávání překážek k světlým zítřkům v roce 2012 🙂. At je lepší než rok minulý.
Taky přeji vše nej do nového roku. hodně KM bez problémú a aď jsou vaši mazlíci porát jen hezčí a bez koroze..
Veselé Vánoce, šťastný nový rok a tisíce kilometrů bez nehod (nejen) s auty s motorem na "správném" místě přejí Jikra s holkama