Moc děkuju za odkaz stránek,kde se dá tento seriál přečíst a zároveň se moc omlouvám jestli jsem tímto dotazem,nebo podáním dotazu urazil,to jsem vůbec neměl v úmyslu. Děkuji Franta
já na moc pěkné, škodováckýcm srdcem psané stránky http://skoda110r.eu/ zabrousil po jičínských erekcich. článek o stavbě eRsa prolétl a tešil se někdy na pokračování. a pak na to zapoměl 🙂
Tak jsem to přečetl jedním dechem a je to moc zajímavé čtení. Díky Davide 🙂
I kdyby alespoň jedna duše, tak to za to stálo 😀:D😀:D
Jako třetí se klidně hlásím. Neměl jsem o tom ani tušení a krásně jsem si početl 🙂 DĚKUJI oooo veliký osmáku 😉
Všechno má své pro a proti... Na jednu stranu mě tenhle výkřik do tmy bez kusu slušnosti a bez následnýho zhodnocení se*e.





Na druhou stranu to Pato nescanoval a já nedal na web proto, aby se to nečetlo, tady si toho všimne třeba někdo třetí, ale možná taky ne...
Já se ti na jednu stranu Davide divím, že na takhle položenej dotaz vůbec reaguješ. Ale třeba jsem jen přecitlivělej.
Dodal jsem další strany...
http://skoda110r.eu/?page=atrs Jeden díl zbývá zpracovat...
Zdravím figury,nevíte někdo jestli by se nedal někde na inter. najít serial,který vychází v časopisu Autosport Tuning a to škoda 110 na škoda 130rs?