Jen má uplně jiné regulace, ale použít jistě jde, jako jakejkoli jinej 🙂)).
Dík za info, Taak a honem ten příspěvek smažte, nebo ten rozdělovač bude k nezaplacení 😀
Jeden nový mám, a zrovna ho chci dát na motor, nebudeš to scanovat?
Ahojte. Práve som zohnal servisnú príručku výrobkov PAL Kroměříž pre osobné automobily Škoda. Sú tam údaje o rozdelovačoch a je tam spomenuté, že rozdelovač typ 443 213 204 580 je náhrada rozdelovača 443 213 204 38, čiže pre motory 110 R,LS. Spadá pod tie novšie rozdelovače z telesom z hliníkovej zliatiny, čo sa dávali od roku 1983 na 105/120. Takže ked by sa vám náhodou dostal do rúk aby ste vedeli že je to pre 110R/LS.




Konec hlášení.