Hmm, nemam všechny, ale v týhle to je určitě http://aukro.cz/udrzba-a-opravy-skoda-105-120-130-garde-rapid-i2058228026.html


Ne že bych byl proti radě v diskuzi, ale z vlastní zkušenosti vim že je lepší mít před sebou tabulku s hodnotama a obrázky🙂
Ok, dík,zkusíme, když tak vyndáme a změníme 🙂, Jardo, mám doma dvě, ale ani v jedné to není 🙁
Osaď to viz tabulka, např trysky 1) 108 2) 125 a vzdušníky 1) 190 2) 140. Samosebou vycházej z trysek co máš v ruce 😉.
Asi by bylo ideální pořídit si nějakou literaturu, je to ve všech knížkách... http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=%C5%A1koda+120&category=8496
Myslíš tedy trysku menší na první stupeň a vzdušník větší na první stupeň a na druhou komoru obráceně, ju?
Ono je to jednoduché, tryska menší je na prví stupeň, tryska větší je na druhý stupeň a u vzdušníků je to naopak, menší na první a větší na druhý. Alespoň tak myslím to má seriový Jikov. Myslím, že trysky a vzdušníky nejdou zaměnit, nicméně trysky jsou na dně plovákové komory a vzdušníky nad hladinou...
Ahoj, tak jsem opsal to číslo karburátoru, nakonec je to EDSR ( blbě vidím) s číslem A32 a vč. 443751293900. Potřebuju prosím zjistit, kam které č. trysky příjde, zelené body mám č. trysek 125 a 110 a oranžové body mám č. trysek 170 a 160. V tom odkazu jsem to nějako nenašel...Děkuji moc za vysvětlení. Foto je pouze ilustrativní.
OK, dík, zítra se dostanu do garáže, tak hned napíšu číslo. Teď jen vím, že je to DDSR.
Napiš typ a číslo karburátoru (uvedeno na víčku) a pak Ti budeme schopni i poradit.
Zdravíčko, v zimní sezoně jsem si vymontoval karburátor u stodváci z vozu k pročištění, vyndal jsem si i všechny trysky, pročistil je. Jen jsem si zapomněl napsat kam jaká velikost trysky příjde a teď tápu, ani v chytré knize s náhr. díly to není napsané, kam která velikost patří. Logickým uvažováním jsem vydedukoval, že trysky s vyšším číslem patří do první komory a ty s menším do komory druhé. Mohl by mi prosím někdo potvrdit moji domněnku, nebo se mýlím a ty s větším číslem patří do druhé komory? Díky za vysvětlení. Já jen, abych si jako vždy něco nenamontoval až na po čtvrté :O)))