Vzhledem k tomu že zadní větve fungujou a kontrolky předpokládám taky, neboť jsou připojeny paralelně, dá se vyloučit špatný páčkový přepínač u volantu a tak zbývá cesta od spínače k předním blinkrům. Najdi kabely vedoucí od spínače dopředu a proměř je. Na spínači to budou kontakty s označením 3, případně L pro levou stranu a 7, případně R pro stranu pravou.
Předpokládám, že jsi měřil napětí na konci kabelů u patic. Ne na samotných paticích.
Píšu to jsem znova, ale mam stále problém.Zadní blinkry fungujou, ale když připojim žárovky do předu tak praskne pojistka. Tak jsem změřil jestli tam jde nějaký napětí na kabeli blinkrů a nic tam nejde.. Nevíte čím to je? Kde se to strácí? Budu vděčnej za všechny nápady
4. únor 2012