11. červen 2012

Moje eliška a zbytek stáje

Rubrika: Vaše eRka, Přečteno: 5278×, Komentářů: 2, Líbí se Autor: habahn
Moje Eliška

Oranžové erko je Eliška ročník 1977, je o čtyři dny starší než já:-) To přeci není náhoda...auto je koupeno z Prahy, majitel byl asi 20 let jeden, potom dva kluci a já.Je v původním stavu, v osmdesátých letech bohužel přelakováno stejným odstínem a před pár lety nové přední blatníky, na nich ta barva moc neklapla..Stav tachometru 75 000, vnitřek s pěknou patinou, radost jezdit!

Já jdem po koupi jen udělal kopretiny podle svých představ a obul 175/60-14, líp to sedí a mě se to líbí. Jinak karosérie bez koroze, takže leším a konzervuju....

Druhé erko na fotkách je rok 1978, původně taky oranžová. Majitel byl pan primář a amatérský letec.Rozhovory s ním by vydaly na knihu..

Auto má slušný vnitřek, ale nějaký vyvařování na něm je.Doklady jsou v depozitu, kupuju nějaké detaily které nemá v pořádku.

Ještě bych rád postavil jedno erko, mám doklady s motorem a jsem trochu blázen...Takže jestli někdo máte erko bez tp, mám zájem.

Díky Honza


Rubrika: Vaše eRka, Přečteno: 5278×, Komentářů: 2, Líbí se Autor: habahn
No tedy,parádní stáj,taková by se mi také líbila.Ikdyž já mám co dělat i s jedním kouskem🙂Vlastnictví Tvého eRka náhoda není.Např. to mé je zase přesně o tři dny a tři roky mladší než já🙂 A navíc se vyskytlo přesně v den mých pětadvacetin.Co na to říct,asi osud.-) ERkům zdar a eRkařům obvzláště!
Moc hezký Erko ta Ralye červená mu fakt sluší 🙂