Kdysi to byla jedna ze schválených přestaveb, existoval k tomu i pokyn škoda auto, jak to provést. Je to někde zdokumentováno i v Džonově článku.
M nápravy na eRku mám a na STK jsem za 10 let neměl problém. A tím myslím opravdu legální projití STK. To vše za předpokladu použití přední nápravy s maticí a vzadu mokré nohavice. Hřeben a vlečka už problém je.
20. březen 2012