OT: prosba radioamtéři, bastlíři...

popř. možná zkusit sehnat ekvivalent na www.ges.cz
Přihřeju si polívčičku. Mám doma krabici všelijakých el. součástek, převážně odpory, kondenzátory, nějakej tranzistor apod. Mě to už je k ničemu, ale jen tak vyhodit se mi to nechce, nejradši bych to někomu nadělil, kdo to třeba ještě využije.
Petře dík za info.
Něco bych možná měl, ale není čas hledat..
Zkus pohledat ...





http://www.elektronky.com/


http://www.denkl.cz/eshop/elektronky


http://www.elektronky.cz/


http://www.elweb.cz/bazar.php





A nebo se přímo obrať na provozovatele webu. Zvláště na elektronky.cz jsou vstřícní a dá se někdy sehnat nesehnatelné
Vážení, sháním elky PL 500, 504, 6F32 nebo 6Ž1P od všech alespoň po čtyřech kusech, nové ale i použité. Díky