OT: prosba radioamtéři, bastlíři...
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
s.d.gotrek
18. duben 2012
popř. možná zkusit sehnat ekvivalent na www.ges.cz
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
18. duben 2012
Přihřeju si polívčičku. Mám doma krabici všelijakých el. součástek, převážně odpory, kondenzátory, nějakej tranzistor apod. Mě to už je k ničemu, ale jen tak vyhodit se mi to nechce, nejradši bych to někomu nadělil, kdo to třeba ještě využije.
Líbí se
Link
Odpovědět
mkupe
17. duben 2012
Petře dík za info.
Líbí se
Link
Odpovědět
Jarda.r
16. duben 2012
Něco bych možná měl, ale není čas hledat..
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
16. duben 2012
Zkus pohledat ...
http://www.elektronky.com/
http://www.denkl.cz/eshop/elektronky
http://www.elektronky.cz/
http://www.elweb.cz/bazar.php
A nebo se přímo obrať na provozovatele webu. Zvláště na elektronky.cz jsou vstřícní a dá se někdy sehnat nesehnatelné
Líbí se
Link
Odpovědět
mkupe
15. duben 2012
Vážení, sháním elky PL 500, 504, 6F32 nebo 6Ž1P od všech alespoň po čtyřech kusech, nové ale i použité. Díky
Líbí se
Link
Odpovědět
18. duben 2012