Ahoj, děkuji moc za rady, zkusíme to ještě odvzdušnit a pro jistotu mrkneme na zapojení hadic. Jinak topení i ventil funguji (když jsou zapojený na hadici mimo auto, tak voda protéká), zkoušeli jsme už i jiné topení a jiný ventil a nic😕 Tu hadici je dobré uvolnit u topení nebo u motoru? Prostě záhada..
Ahoj, mám tu jednu záhadu. Dokončuji erko po kompletní rekonstrukci a za živého boha nám nechce začít topit topení. Vyzkoušeli jsme úplně všechno. Nové topení, nový kohout topení, nové hadice, nové trubky, nový termostat, vodní pumpa je ok. Motor se normálně zahřeje na +-90° hadice k topení je teplá ale od topení je studená. Jsme zoufalý a nevíme už co stím🙂 Jedině mě napadá, že v topení je nějaká bublina a existuje na to speciální figl který se musí udělat při odvzdušnění, jinka fakt nevím.. nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky moc za rady, ahoj Dan
24. duben 2012