neboj, dám tam jinou cedulku 🙂





Plán cesty mám, tvořím, cca do týdne tu bude článek.
BTW máš už nějakej plán cesty ??
Člověče maximálka 70, to se budeš pěkně courat 🙂 a v Estrajchu se překračovat nevyplácí.....
začínáme se chystat 🙂





http://dejvv.rajce.net/PAV_100
Ahoj ve spolek, praktický dotaz Jak se budou tvářit rakušáci/italové na soupravu škoda + PAV 100 ? Ve většině průsmicích se píše : zákaz jízdy karavanu, a PAV 100 je vozík ? Tzn. to není karavan tak nás vpustí ? Díky.
Večer nebo o víkendu sem něco šoupnu
Co v Běšinech, můžeš i tady nějaké zajímavé tipy přihodit...mě by to určitě zajímalo.
Proberem nějakou strategii v Běšinech
No předloni jsme na motorkách jeli rakouské a italské Alpy (mám fotky na F😎, vloni Slovinsko a pak jsme se váleli v Chorvatsku u moře. Tipů mám dost 😉
BUdu bedlivě sledovat. Plánujeme motorky 4-9.7 a pořád ještě nevím kam. Luky máš nějakej tip? Lákalo by mě to přes Alpy k moři, ale nevím jestli na to máme koule
Mohu doporučit Slovinsko - taky moc krásná země, našincovi asi bližší než Rakousko (to je takový moc čistý, hladký a vyumělkovaný). Konkrétní tipy na slovinské zajímavosti jsem schopen sdělit 😉


(na fotce stojíme vlevo za vodopádem 😉
Včera jsem koukal na Giro a upoutala mě nad Benátkami jedna moc pěkná technická zajímavost - Vajont. Myslím, že kdyby se jelo směrem na Benátky, bylo by moc zajímavé vidět tento pomník lidské blbosti.
No já bych ty Benátky nezatracoval.... Jitka o nich mluví dlouho... ale ještě neví že eRkem 🙂)))))))))))))))))))))
a cíl v Benátkách 🙂
návrh :





Alpy 2012





hezké hory, krásné silničky. 500km pod Alpy ujedeme za páteční odpoledne a noc. sraz po práci zase v pátek, jako při GG2011





vynechání silnice GG, Alpy jsou dost velké, ubytování po kempech, pěší výlety. přejezd Alp - možnost smočit se v moři.





Přeci jen Tatry jsou takové domácí a slovenská pohostinost není moc lákavá. Ikdyž za 20e na Slovensku neodejdete z hospody po svých, alko turistiku navíc za volantem mě absolutně neláká. slovenská piva taky nic moc...
kpt.Budha : navrhni nějakou destinaci 🙂





Návrh:





Národní park Durmitor, Černá Hora. přes Bosnu a Hercegovinu (krásná tranzitní země). kemp v obci Žabljak.





Popř. pro uspokojení kpt. Budhy, lze navštívit pro zajímavost Kosovo, Albánii (zde jsem byl, udělal bych průvodce) 🙂 Kosovo se platí nemalý peníz za vjezd (motorka 10e, auto cca 25e nevím přesně.). V Albánii se lze podívat kousek do hor, je tam asfaltka a podél pobřeží.





🙂
No...za mě hlásím, že Tatry jsou pro mě tímto způsobem trochu nezajímavé, omlouvám se. Účast nevylučuji, ale zatím se mi to moc nelíbí a očekávám třeba nějaký další nápad 🙂
jakmile vymyslíme správnou destinaci, tak edituji článek RDGA2012 na např. Tatry 2012 🙂
Po delší odmlce zdravíme !





Kamarádi, přátelé autíček s motůrkem na tom správném místě ! Slyšte nové změny ohledně chystané expedice RDGA 2012.





Po společné úvaze účastníků (DejvV + Katka + Eliška, Chrobak.SACEK, Myschak + Gábina, Jikra + Jitka a kpt.Budha) se rozhodlo expedice RDGA 2012 se nekoná. Především z důvodu časových, nikdo nemá 14dní dovolené, tak i finančních.





Nezoufejme, spíše naopak !





expedice bude, na týden (10dní), v plánu jsou Slovenské Tatry.





Máte-li čas a chut strávit dovolenou v partě škodováků, přidejte se.





Uvítáme také návrhy na jinou zajímavou destinaci, popř. technickou zajímavost (muzeum).





Charakter dovolené, ubytování po kempech, v tatrách výšlap (Terry chata, zamkovského chata, apod.) kemp Starý Smokovec.





Těšíme se na vaše názory/připomínky, dejv s rodinou.