Dobové Foto Škoda 130RS
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Čapoun
4. červen 2012
Když jsme u těch 130cítek
Dává do placu ještě tohle video co jsem našel🙂
http://www.youtube.com/watch?v=n_6AHDs6DGA&feature=endscreen&NR=1
Líbí se
Link
Odpovědět
Čapoun
2. červen 2012
Taky bych to tak viděl.
Líbí se
Link
Odpovědět
jourin
31. květen 2012
Na 90% to bude Rallye Ruska zima a start na stadionu kde byla takova show sekce jako uvod do souteze
Líbí se
Link
Odpovědět
Čapoun
31. květen 2012
Našel jsena jedněch stránkách zabívající se vozy Moskwitch tuhle pěknou fotku ze startovního pole .
Líbí se
Link
Odpovědět
4. červen 2012