Dobové Foto Škoda 130RS

Když jsme u těch 130cítek


Dává do placu ještě tohle video co jsem našel🙂





http://www.youtube.com/watch?v=n_6AHDs6DGA&feature=endscreen&NR=1
Taky bych to tak viděl.
Na 90% to bude Rallye Ruska zima a start na stadionu kde byla takova show sekce jako uvod do souteze
Našel jsena jedněch stránkách zabívající se vozy Moskwitch tuhle pěknou fotku ze startovního pole .