Heč já mám tu hliníkovou harmoniku mám i pytel ten černej 😉 a nedám 😋
Uvidím,zatím nemám ani embéčko takže jsem spíš zuvažoval o zahrádce na stodvácu..
všechny zahraádky na všech škůdkách zničí střešní lišty... raději pořid PAV100
Nenabízím tu na foto, ale tu pogumovanou klasiku 😉
Eme já bych ji asi bral,vypadá parádně.
Lumpe jeden 🙂 to víš že má 🙂


A náhodou jsem za posledních 14 dní vyvařil zadní podběh, nový vršky předních podběhů a odvrtal pozůstatky profilu co na torpedu drží těsnění čelního skla 🙂 prostě jsem pilnej jak včelička.


před srazem to trošku otřu hadrem a jedu 🙂
Marty tvoje erko žádný lišty nemá, nebo se něco změnilo?🙂
moje eRko má od zahrádky promačkaný střešní lišty 🙁
Používalo se kde co. Známé jsou ty pogumované (mohu nabídnout). Děda si asi nechal z Octávie a asi ji trochu roztáhl http://nd01.jxs.cz/837/898/aacfeed779_20602487_o2.jpg .
Na erko v postatě pasuje zahrádka určená pro sedany. Je do dobový doplněk, takže jako origo asi nelze určit žádnou 🙂
Ahojte. nevíte někdo, jaký orig. střešní nosič mělo erko??? Chtěl bych ohrádku a dát do ní orig. černý vak tak aby to k mému erku pasovalo.




díky za odpovědi na libormikus@volny.cz