Děkuju moc
kpt.Budha Jukni na SPZ mého erka a ztoho města dotyčný je 🙂





https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=937&olimage=33400
Na tenhle přívěs jsem měl kdysi za úkol sehnat dokumentaci, že by to ten člověk již dotáhl do konce? Je blbé sdělit, ve kterém městě to sídlí? 🙂
Podobnej jak je ta Karosa stojí ve Vršovicích, pod bohdalcem, po pravé straně, když se jede směrem k jižní spojce.
Tak našel jsem jednu dobovou fotku.
Těchto karavanů bylo vyrobeno sakra málo tuším 37 a sehnat ho je skoro nemožné.Jinak styl to má to je bez debat a v takovémhle bydlibusu trávit dovolenku si dokážu lehce představit.
Aha, tak to jo. No já se snad jednou dočkám aspoň ponorky🙂
Kdepak vítku můj není.je to ale kousek od nás.Jinak původně to byla bouda na vlčáka v jedný zahradě 🙂
To je tvůj? Tichá závist už dlouho koukám po nějakém karavanu za erko na srazy,ale většinou je to buď strašně drahé, nebo šrot, ale snad se jednou taky dočkám a pak tradá směr Provance...
A takto vypadá příves zevnitř.zatím ještě není komplet dokončen .
Takto vypadá přívěs pohledu řidiče jedoucí za soupravou 🙂
Když už je to léto v plném proudu a mraky z nás ho stráví část na dovolený.Proč nevyrazit stylově s přívěsem Karosa🙂