Ked som menil novú podlahu, tak som tam tak isto tieto plechy pre sedadlá na 110R nemal. A pôvodné boli dosť hrdzavé, takže som ich vyrobil nové. Vrátane držiakov sedadiel. Naprieč potom som dal ešte dve výstuhy.https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=935&olimage=26107
Zdravím pánové, mám dotaz, renovuji erko a podlaha už byla měněna, není diravá ale problém je, že už tam nejsou původní sedačky a ani uchycení a takový ten hrb, který je na podlaze a v něm jsou držaky pro sedadlo. Neví někdo z vás, jak to vyřešit, popřípadně kde sehnat tyto plechy.Diky za pomoc
7. červenec 2012