Ránu to nedostalo žádnou. Přisuzuju to spíš mému agresivnímu stylu, kdy prostě občas nějaký kus železa nepřežije 🙂
dotyz jaktože praskla? nebude to tím že jsi vevařil kloub řízení, tudíž to už není tak pružné. nebo dostala ránu hokejka, pokud nemáš plech ?
Kamarádi, poradte chlapcovy nezkušenému. Na zavodaku mi praskla hokejka razeni co prochazi vikem prevodovky. ( jo, taky to vidím prvne ). Jetou bych tam tak dával nerad. Kde sehnat novej originál? Ideálně pro 5Q, jelikož má nakonci trochu jinej tvar. Popř neválí se někomu doma? D9k