Škoda na Ostrově svobody

IMHO všechny ameriky po otevřevní trhu zahraničním investorům půjdou hodně rychle do šmelcu a hodně rychle se trh naplní novýma autama. Pokud ovšem nová auta nebudou distribuována státem.
Ale prý jsou ty Emeriky hrozný vraky, sice udržovaný, ale ani jedna není v původním stavu, takže se nedá použít jako veterán. Myslím, že to bylo na Discovery, kde se ptali nějakýho obchodníka s veteránama, točilo se to okolo nějaký burzy veteránů čico. Říkal, že tak maximálně na náhradní díly, ale těch je v usa dost...
Super fotky..ten trambus mě zajímá,vepředu trilexy,vzadu obyč. disky,už za ty léta dobrá skládačka ale jestli je to původní RTTN tak to by byla pecka 🙂..nebo ta octávka ze zadníma světlama ze žigulika,dobrý kompromis 😀..kdesi jsem na netu taky objevil podobné fotky,a těch amerik co tam jezdí..
Tak ještě jedno RTO co brázdí cesty ostrova
Tak ještě jeden stroj 🙂
Sice to není osobák ale logo se slepicí to má taky .
Kdysi tu bylo foto zlatý octávky.
I litr se dá objevit 🙂Tohle je přímo vyfocený v Havaně.
Takto to vypadá ze zadu 🙂
Na internetu jsem našel zajímavích škodovek z Kuby 🙂