"Záchraná akce" - jižní morava

dejvV: ploutev mizela současně s tím panoramatickým oknem - tzn u modelu 69. Jinak tohle je rok 68, ale ještě únor, takže s ploutví a úzkým sloupkem. Dostal jsem ho zcela zdarma, krom místní koroze (skutečně místní, skelet je celkově ve velice dobrém stavu) více méně v cajku, před CzechWrecks se jen repasovaly komplet brzdy. Asi bych už měl taky o něm splodit nějaký článek...
dragon: hezké, do kořalkového ráje, Livigna, jsme letos také zavítali 🙂





Hezký litr, první, s ploutví na střeše.





Znáš ten škodolibí litrovský vtip ?





k majiteli litru : Máš pěkný kilo !








To není kilo, ale MBéčko !





Máš ploutev na střeše ? Nemáš ! Tak más blbý kilo 🙂





ale to spíš platí pro poslední model litru, kdy už neměli ani panoramatické zadní okno.
Free: Už třeba není, dneska dorazil do Prahy, na poště vyzvedl peníze které mu poslal kamarád z Dánska přes Western Union a příští víkend by měl dorazit na eRekce 😉
dejvV já si sny plnim ale nejdou všechny najednou, nejen eRkem je živ člověk 🙂
co uspořádat nějakou sbírku na podporu ab byl v poho teda jeli to třeba?
Ať to odlehčíme, když se tu dávaj fotky z Livigna... 🙂
jsem si myslel že to patří ke stojanu, něco ohledně tankování, ještě že neumím Italsky a jsem poctivý človíček 🙂
No, všimni si toho nápisu nad těmi penězmi. To ja jesný, že se tam nekrade, když tam píšou, že vythánou pistoli a do 10 sekund je po tobě 😀
rozemlít na psí ždádlo zlodějíčka. nejhorší na tom je, jak ted vypadáme a dozvědí se to všichni co se mu u nás přihodilo.





Jirka: Kdo nesní, nežije, kdo si neplní sny přežívá. Nečekej na důchod, začni plánovat expedice na next rok hned 🙂





V Italském Livignu mají na benzínce drobné, nesledují, nehlídají, protože tam český cigorky nejsou.
Kloggie> diky za nabidku, normalne bydli v hostelech a je celkem spokejenej (on je docela skromnej clovek) a snad by mu nejaky pratele z danska meli nejaky penize poslat, takze by mel snad uz nejpozdeji od pondeli normalne fungovat. Ale pokud by se vyskytl nejaky zasek, tak podrzim tvoji nabidku v pameti.
Kdyby něco tak můžu pomoct něčím v Praze. Ubytko a pod. Mám známý v hotelu a máma je sama v 3+1...
Jikra> taky jsem říkal, ruce lámat... kdyby alespoň nechali doklady. No snad už dobrý. Původně měl jet na Slovensko ale nakonec míří do Prahy, tak třeba se mi ho podaří přesvědčit ať jede na eRekce 🙂
Taky bych pomohl,ale přečetl sem si to až teď.


Super že to dobře dopadlo.
Zatraceně,kdybych tohle věděl,nebyl problém,dokonce jsem včera večer byl kousek od tama protože jsem si potřeboval zařídit něco ve Zlíně..no nic.
Kdyby tomu hajzlovi co to ukrad chtěly ruce upadnout !!!! Chudák celej rok šetří aby mohl v létě cestovat a u nás ho okradou. Pro mě samotného je Halvorsen obrovská škodovácká osobnost . To co on praktikuje je muj sen... cestovat s eRkem po celé Evropě a možná i dál.... Snad se toho důchodu dožiju ve zdraví....
Tak to dobře dopadlo, nějaký příbuzný známého mojí šéfové 🙂 mu dovezl nějaké peníze a pokud se nic dalšího nestane, tak se snad zítra dopraví do Prahy kde to dovyřeší.





Max> Snad ne, naopak říkal, že policie i provozovatel kempu se mu snažili všemožně pomoct (s těma policajtama jsem po telefonu mluvil a je fakt, že se snažili), takže nejvíc naštvanej je teď (krom toho zloděje) asi na svojí dánskou banku, pro kterou poslat mu nějak peníze do ČR je hroznej problém.
tohle je hnus velebnosti.Doufám že nad naší republikou nezlomí hůl a ještě se s ním třeba na HG setkáme.Dej pak vědět jestli vše "dobře" dopadlo.
Tak se snad podařilo někoho sehnat...
Mnozí z vás jistě znají Tue Pol Halvorsena (např. z letošního HundertGangu). Dneska v noci mu v kempu (pokud to dobře chápu tak kemp Dešná u Slušovic) vykradli chatku a přišel mimo jiné o veškeré peníze a značnou část dokladů (pas se naštěstí našel). Moc by mu pomohlo, kdyby někdo místní nebo z blízkého okolí byl ochoten tam ideálně ještě dnes večer dojet a zapůjčit mu nějaký obnos dostatečný na cestu do Prahy (tzn na benzín a běžné fungování na zítřek - třeba 1000 Kč), tady už by se snad nějak ke svým penězům měl dostat nebo to vyřeším já.





Peníze bych Vám samozřejmě hned poslal na účet, v tuhle chvíli spíš jde o to, že je trochu nesmysl tam jet z Prahy 300km jen abych mu je půjčil já osobně. Pokud by někdo z Vás byl ochoten (schopnost domluvit se alespoň trochu rozumně anglicky nebo německy vhodná, ale nikoliv nutná) a schopen, kontaktujte mě ideálně na telefonu 775/963800 a dohodli bychom detaily.