Středové krytky kol BWA ("knoflíky")

Než schématický výkres je lepší vzor 🙂 A úplně nejlepší je dobrý výkres 🙂
kpt.Budha> OK, předpokládám, že na to by asi byl potřeba nějaký alespoň schematický výkres? Nebo je lepší vzorový kus?
Soustružníka bych taky asi sehnal..
Ač neznám detailní výkres této krytky, asi by to neměl být problém vysoustružit, pokud nikoho neseženeš, neměl bych s tím asi problém.
RST> Tak pokud bys někde nechával dělat a narazil na schopného soustružníka ochotného vzít podobnou pidizakázku, poprosil bych o kontakt 😉





Jinak ten štítek se slepicí je v originálních pokličkách asi leptaný hliník, to předpokládám budou umět někde kde dělají gravírování a podobně?
Vysoustružit ze silonu nebo hliníku, nalepit odpovídající logo a je to. Kdyby měl někdo zájem budu mít středové krytky Ronal ze stejnojmenných disků. Já to budu předělávat na origo krytky Škoda. Ronal má o něco větší průměr, tak si budu nechávat dělat mezikroužky.
To zní poněkud brutálně, detaily si nepamatuješ? 🙂 Jinak vyrobit je z plechu a zespoda nějaky držák typu kousek pružné pásovinky přitažený matkou nebo něco takového by asi šlo, ale moc elegantní řešení mi to nepřijde...
Z plechovky od paštiky, nebo tuňáka, někdo to tu kdysi psal 🙂
Neválí se vám náhodou někomu někde dva kusy (nejméně) středových krytek na BWA "knoflíky" (viz fotka)? Nebo netušíte kde sehnat krytku s průměrem přes ty vnitřní "pacičky" 47mm (možná by se sneslo i o fous víc)? Všude mají 56-58mm 🙁





Případně nemáte zkušenost jak nejsnáz a nejlevněji vyrobit náhradu? Mám už ty kola jinak komplet nachystaný, ale krytky mám jen dvě 🙁