severní korea je také paráda. ale to jsi fakt na začátku knížky.
Karle, to jsem bohužel nezaregstroval...
A obecně si sám cestopisy nekupuji, snažím si své cestovatelské sny plnit. Tohle je vyjímečné páč jsme byli na HG, kde byl M. Vičnar a měl moc hezkou přednášku.
Ahoj ve spolek, knížku koupenou po prezentaci na HG jsem právě dočetl, a paráda, moc hezké čtení. Hned bych sedl do letadla a odletěl do Panamy a Kostariky 🙂
A co vy co jste si knížku zakoupili, jak se Vám líbila ?
11. září 2012