eMBéčkem kolem světa, Michal Vičnar

severní korea je také paráda. ale to jsi fakt na začátku knížky.





Karle, to jsem bohužel nezaregstroval...





A obecně si sám cestopisy nekupuji, snažím si své cestovatelské sny plnit. Tohle je vyjímečné páč jsme byli na HG, kde byl M. Vičnar a měl moc hezkou přednášku.





hezký večer, dejv.
A když jsem vám knížku před vánoci doporučoval (http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1244), žádná odezva....
Jsem někde v Korei... a už začínám zvažovat ochraný plech pod spodek auta, vyztužení držáků tlumičů a další potřebné úpravy 😉
Ahoj ve spolek, knížku koupenou po prezentaci na HG jsem právě dočetl, a paráda, moc hezké čtení. Hned bych sedl do letadla a odletěl do Panamy a Kostariky 🙂





A co vy co jste si knížku zakoupili, jak se Vám líbila ?





http://www.knihcentrum.cz/exec/ShowImage.aspx?img=http://www.knihcentrum.cz/fotocache/bigorig/http--d----l----l--img.pemic.cz--l--sortimg--l--011--l--7--l--5--l--0117592-23.jpg&title=Emb%C3%A9%C4%8Dkem%20kolem%20sv%C4%9Bta