Zlatí pacoši zdraví škodováckou rodinu !





http://dejvv.rajce.idnes.cz/PF_2013#DSC_0673_skoda.jpg
Všechno nejlepší v roce 2013
Taky přidám jedno PFko 🙂
Vám všem 😉
Všem příjemné Vánoce a v novém roce hodně spokojených kilometrů 🙂
Prajem krásne prežitie Vianočných sviatkov všetkým rovnako, ale aj tým úplne inak "streleným," či "chorým" ľuďom 😋 Nech vozíky poslúchajú 🙂
Taky přejeme🙂
PF 2013
Když už jsou ty vánoce 🙂
Tak já také 😀
Jen abych nebyl pozadu 😀
Taky se přidám 😉
Se taky přidám! ... Michal a a a: Red Master, Robinson, Trilobit a Dezolát.
Tuž já taky přeju 🙂 ... vše nej vám všem! Luciš a Slůně
Vam VSEM preji pohodove a stastne proziti vanocnich svatku,bohatou nadilku pod stromeckem a hodne uspechu,stesti a lasky v novem roce 2013 !