Přepis historického vozidla bez EKO
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Vitek
6. leden 2013
Pánové nevim jestli to zde proběhlo nebo ne. Nicméně ja tuto dobrou zprávu zjistil až teď. Raději to sem dám pro případ, že by o tom někteří nevěděli stejně jako já do dnešního odpoledne.
http://www.veteranske-testace.cz/component/content/article/73-pihlaeni-historickeho-vozidla-bez-ekopoplatku-funguje
Líbí se
Link
Odpovědět
6. leden 2013