Přepis historického vozidla bez EKO

Pánové nevim jestli to zde proběhlo nebo ne. Nicméně ja tuto dobrou zprávu zjistil až teď. Raději to sem dám pro případ, že by o tom někteří nevěděli stejně jako já do dnešního odpoledne.





http://www.veteranske-testace.cz/component/content/article/73-pihlaeni-historickeho-vozidla-bez-ekopoplatku-funguje