To som poznal jedného,čo na Volge menil kluku,a motor bol v aute.....
bylo mi to povědomé, podle kol a SPZ a že to fotil Tuner2 🙂





koberec v garage je .... 🙂 Ale pro člověka co se přezouvá do auta a neoddělává zadní čelo když chce vyndat motor, se není čemu divit 🙂





Ze začátko Koča vypadala jako parádní expedíční povoz do Alp, ted je z toho, no nic, škoda škody...
Podle SPZtky ano.
fotka od čapuna, není to náhodou Eidyho kóča ?
Tatra není out .Tatra má skvělej zvuk 🙂
Tak mkupe to je hodně slušná motorizace v golfu :-.)


1013Koní pod kapotou to už slušnej hučák 🙂
Tatra už je OUT..


S Myschakem jsme si říkali, že tenhle aparátek bude na tlačení naší káry lepší. Vypadá to na...HG 2014...:





http://www.jenproauta.cz/video/4358-seznamte-se-golf-ii-1013-koni-pod-kapotou
Ještě dávám do placu fotku jinýho motoru zastavěnýho v Erku🙂
Četl jsem kdysi článek na netu že se údajně snad na slovensku pohybuje Erko z Motorem z Tatry 613?Teď jsem hledal na netu a nic jsem nenašel. Nevíte něco o tom autě jestli ho někdo nemá na netu?


Jiank tenhle stroj Škoda 100 3,5 samozřejmě znám


http://www.youtube.com/watch?v=7UQ1GA3qJdA