Znám jen novější verzi 1,6 s 75kW, mám s ním najeto 80tis. km. Pozoruju drobný mouchy nejspíš pramenící z trochu nešťastně řešenýho odvětrání klikovky - tvoří se poměrně hodně emulze v systému a ve víčku a přisává se to do klapky a někdy způsobuje nestabilitu volnoběhu po studeném startu. Chce to hlavně přes zimu to občas vyčistit včetně klapky a je to bez problémů. Benzíňáky budou mít obecně asi o dost míň nalítáno než nafťáky, takže já bych volil spíš ten benzíňák.
S 1,9 TDI a 66kw lze pořídit i Toledo nebo jiného koncernováka. V zásadě motory jezdící na cokoliv (nafta, rostlinný, motorový i trafo olej 😀). Bohužel, v nižších cenových hladinách se často jedná o vylítaná auta zralá do hutí.
Nafťák 1.9TDI 66kW je u Octavie I ideální nesmrtelnej motor 😉 Turbo bez naklápění lopatek a po chipu funguje taky velmi hezky a pokud se zavčasu vymění hydrštosy tak dokáže najet mnoho km 🙂
Pokud hodně klepe a nevymění se tak rádi praskají a tzn. potkanej motor 🙁
Cenově nejsou drahý, takže pokud budeš kupovat co má okolo 200-250tis. najeto doporučuju vyměnit 😉
1.6 74kW neni taky motor k zahození, ale častej defekt "drahé" škrtící klapky a spotřeba oproti naftě je samozřejmě větší 😉
Všechny zdravím,potřeboval bych poradit plánuju koupi škody octavie a váhám mezi motory 1.6-74kw a 1.9tdi-66kw,nikdy jsem nevlastnil naftáka,co byste mě radily? Dík
30. leden 2013