Gotrek: no vsak, kdyz tvrdy, tak poradne 😀 😉 ... Jinak zpet k tematu, auticka jsou to velmi povedena 🙂
Krása nesmírná. Okruhová RS v mých oblíbených válečných barvách a 1100GT také pěkné 🙂
Lucinka: Ani tak nevím co jsi to s těma novinkama měla vlastně dělat 😉))
to Shop: to bylo na nás ženštiny přece 😉 🙂
Čímž se dostáváme k návrhu, zda by na těchto stránkách před vložením příspěvku nešlo tak, jak se jinde vyplňuje captcha, vyplnit malý diktát 🙂
A ještě jedna 1:18
Už jste vyděly novinky od foxtoys?