Ok děkuji za rady .Pánovi napíši
Jj, pan Herbolt to vyšťáral někde ve skladu a předělával to pro levostranné řízení. Jestli ještě nerozřezal všechny, měl by mít 🙂 Napiš mu na vhskoda@seznam.cz


Tipnul bych, že p Ledr to má od něj
Jestli máš strach že se točí opačně mělo by to stačit přepolovat ne?
Motorek z pravostranné stovky by měl být shodný s levostranným erkem a naopak. Pan Lédr a pan Herbolt ještě nedávno měli nová táhla pro pravostranná erka, kdyby jsi potřeboval. Rozchodit to už by neměl být problém.
Napadá mě jediný další majitel opačných stěračů a to Stanley...
Ahoj všichni.Mám původně anglickou kastli a tudíš obráceně stěrace.Nemám na to táhla.Mám komplet táhla a motorek ze 100.Dá se to nějak skombinovat? nemáte s tím někdo zkušenost?Díky za pomoc